Студенти Академије освојили I место на Међународном пијанистичком такмичењу „Бањалучки Бијенале“

6

Студенти музичке педагогије Александра Марковић, IV година, и Димитрије Бељански, II година, у оквиру предмета Клавирски практикум у класи наставника стручног предмета Бранке Парлић, освојили су Прву награду (95,75 бодова), у категорији Клавирски дуо, на Међународном пијанистичком такмичењу „Бањалучки Бијенале 2016“. Такмичење је одржано у Музичкој школи „Владо Милошевић“ у периоду 19-22. мај 2016.

Ч Е С Т И Т А М О !